fbpx
Stjørdal

Adresse: Stokmovegen 2, 7500 Stjørdal 
Avd. Leder:
Geir Ove Nesshaug

Robert Alstadvold

Robert Alstadvold

Rådgiver/partner

Telefon: 908 83 282
robert@proxo.no

Geir Ove Nesshaug

Geir Ove Nesshaug

Rådgiver/partner

Telefon: 411 07 642
geirove@proxo.no

Ann Iren Gylland

Ann Iren Gylland

Rådgiver

Telefon: 988 81 311
ann.iren@proxo.no

Monika Sandmark

Monika Sandmark

Rådgiver

Telefon: 952 00 323
monika@proxo.no

Malin Welde

Malin Welde

Rådgiver

Telefon: 482 37 001
malin@proxo.no

Trondheim

Adresse: Brattørkaia 17 A, 7010 Trondheim (Powerhouse Trondheim)

Gunnar Skjetne Hansen

Gunnar Skjetne Hansen

Rådgiver

Telefon: 926 60 812
gunnar@proxo.no

Frosta

Adresse: Banken, 7633 Frosta
Robert Alstadvold

Robert Alstadvold

Robert Alstadvold

Rådgiver/partner

Telefon: 908 83 282
robert@proxo.no

Geir Ove Nesshaug

Geir Ove Nesshaug

Rådgiver/partner

Telefon: 411 07 642
geirove@proxo.no

Kristin Bratsvedal

Kristin Bratsvedal

Rådgiver

Telefon: 958 79 454
kristin@proxo.no

Kontakt oss for et uforpliktende tilbud

 

Info

Proxo har kontor på Stjørdal, Frosta og i Trondheim.

Telefon: 908 83 282 
Åpningstider:
8:00-16:00 M-F

Stjørdal

Tlf: 908 83 282

Stokmovegen 2 (3 etasje Torgkvartalet)
7500 Stjørdal

robert@proxo.no

Frosta

Tlf: 411 07 642

Alstadvegen 136
7633 Frosta

geirove@proxo.no

Trondheim

Tlf: 926 60 812

Trondheim

gunnar@proxo.no